Game Hacks

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Game Hacks

Продаваме Добри Хакове За Много Игри Даже и даваме и за безплатни ама не са много добри ако бъдете измамени ние не отговаряме за вашите проблеми! Благодарим ви!!!!!!


    Application For Administrator

    Steels
    Steels
    Администратор
    Администратор


    Posts : 14
    Join date : 25.07.2018
    Age : 16
    Location : Bulgaria, Sofia/ Lefkas, Greece

    Application For Administrator Empty Application For Administrator

    Писане by Steels Нед Апр 21, 2019 2:04 pm

    Всички, които желаят да се кандидатират за админи, нека го направят като пуснат нова тема в този раздел.


    Ето го и образеца :
    1) На колко години сте? -
    2) Как се казвате? -
    3) Защо искате да получите права като администратор на форума? -
    4) От къде сте? -
    5) Имате ли опит с phhpb6 и имате ли опит със титлите който трябва да се слагат? -
    6) Колко често и откога посещавате форума?
    7) Данни за връзка? -



    Предупреждение : Съобщения от рода: "Админе дай ми ЗА на кандидатурата", "Админе виж ми кандидатурата", "Админе може ли да ми прегледаш кандидатурата?" не са във ваша полза.
    Пример за Кандидатура

    1) На колко години сте? - 16
    2) Как се казвате? - Иван
    3) Защо искате да получите права като администратор на форума? -
    4) От къде сте? - София
    5) Колко често и откога посещавате форума? - В сървъра влизам от 1 година редовно.
    6) Имате ли опит с phhpb6 и имате ли опит със титлите който трябва да се слагат? - Имам опит с командите. Бил съм администратор  и в други форуми.
    7) Данни за връзка - skype: player123

    За да пуснете кандидатура за админ Вие трябва да сте регистриран/а минимум от 1(една) седмица във форума и да сте пуснали поне 3 доклада за нарушения в сървъра.

    Кандидат админите нямат право да пишат по кандидатурите си, освен ако не им е зададен въпрос!

    Ако бъдете отхвърлен имате право да пуснете кандидатура не по-рано от един месец (30 дена) след отхвърлянето на предишната!
    По кандидатурите могат да пишат само членове на екипа! Изключение може само да се направи, ако потребителят има доказателство, как даденият кандидат нарушава правилата на сървъра/форума!

    По кандидатурите могат да пишат само Администратори, Модератори, Сървър, Тест Админи и Началници. Изключение се прави когато имате доказателство за провинение/я на даденият кандидат-админ.

    Екипа на Game Hacks запазва правото да променя правилата по всяко време!

      В момента е: Съб Апр 27, 2024 5:13 am